Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Йому дуже боліло за Україну»: на Сході загинув Роман Задорожний з Добротвору
31 Серпня, 13:30
logo-black

«Йому дуже боліло за Україну»: на Сході загинув Роман Задорожний з Добротвору

На Луганщині загинув 27-річний військовослужбовець Роман Задорожний. Воїн родом із Добротвору, служив у 24-й окремій механізованій бригаді імені Короля Данила, яка дислокується у Яворові. У нього залишилася мама, сестри та брати. Попередньо тіло Романа Задорожного привезуть на Львівщину в четвер, 2 вересня.

Про загибель бійця повідомила голова Асоціації ветеранів війни та учасників АТО/ООС Кам’янеччини Роксана Терлецька. Роман Задорожний загинув у понеділок, 30 серпня, поблизу Попасної, що на Луганщині.

«Страшна та болюча звістка прилетіла до нас з фронту. Вчора у зоні АТО/ООС поблизу Попасної загинув член нашої організації, наш земляк, патріот, який боронив нас від перших днів війни і до останнього подиху», – йдеться в повідомленні.

У коментарі LMN Роксана Терлецька розповіла, що Роман практично весь час перебував на фронті. 

«Йому дуже боліло за Україну. Після активної участі в Революції Гідності Роман пішов в «Айдар». Потім рік служив у 93 окремій механізованій бригаді, далі – 24 окрема механізована бригада імені Короля Данила. Приїжджав додому провідати рідних, з великою шаною ставився до мами, братів, сестер. А решта часу практично завжди був на фронті. Сьогодні Добротвір у великому сумі, адже ним пишались й гордились, що мають такого патріота. Він був надзвичайно спокійною, врівноваженою та скромною людиною, вірним товаришем та побратимом. А ще дуже відповідальним та сміливим воїном. Якщо треба було йти чи стріляти – завжди все був готовий виконувати, як би небезпечно для нього це не було», – розповідає жінка. 

 

У День пам’яті загиблих Захисників України ветерани й волонтери Кам’янеччини після вшанування пам’яті воїнів саме обговорювали, що мають цього тижня надіслати Роману посилку. 

«Він надіслав нам список необхідних медикаментів, просив прислати газовий балон. Якраз цього тижня мали відправляти. А, на жаль, Роману все це більше непотрібне. Дуже важко було повідомити цю звістку побратимам, а найважче – матері. Всі ці роки, як і кожна мама, вона дуже хвилювалась за сина. Це величезна втрата для кожного з нас, а як важко їй – навіть складно уявити», – каже Роксана Терлецька.

 

img_7170
Схожі новини