Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Довелось застосовувати силу»: через хворого на COVID-19 на Буковині в’язні ледь не розтрощили СІЗО
26 Квітня, 17:31

«Довелось застосовувати силу»: через хворого на COVID-19 на Буковині в’язні ледь не розтрощили СІЗО

Ув’язнені, які утримуються в установі “Чернівецький слідчий ізолятор”, влаштували масове невдоволення через прийняття до СІЗО новоприбулого ув’язненого. В нього підтверджений діагноз – коронавірус. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

Хворого на COVID-19 помістили в окрему камеру, в ізольований блок, передбачений для перебування осіб з підозрою або захворюванням на коронавірус. Стан його здоров’я задовільний. Але от в’язні, не маючи достатньо інформації, почали бунтувати.

«За словами адміністрації установи, ув’язнені виказували обурення, заклики до непокори та барикадувалися. У зв’язку з цим, 25 квітня о 6 годині ранку керівник установи оголосив збір особового складу по тривозі. О 8 годині, під час зміни чергування, ув’язненні з 3-х камер чинили персоналу перешкоди та опір під час входження до приміщень для проведення перевірки», – написала Денісова.

Через безпорядки у СІЗО до сімох ув’язнених довелось застосувати фізичну силу, а до одного з них – спеціальні засоби кайданки. На знак протесту троє ув’язнених завдали собі тілесних ушкоджень, порізавши передпліччя. Один із в’язнів мав венозну кровотечу. Для надання йому допомоги було викликано карету швидкої медичної допомоги, а сам в’язень був вивезений за межі СІЗО.

Зараз в установі проводиться службова перевірка.

Нагадаємо, Чернівецька область – лідер серед кількості хворих на коронавірусну недугу. На сьогодні там вже занедужала 1341 особа. Загалом в Україні за добу 492 нових випадки на COVID-19.

Фото: з відкритих джерел(ілюстрація)

  • 0
  • 5869
Схожі новини