Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабінет Міністрів поверне газову норму 3,3 кубометра на людину
30 Січня, 13:07

Кабінет Міністрів поверне газову норму 3,3 кубометра на людину

Кабмін України вирішив  повернути газову норму 3,3 кубометра на людину для споживачів без лічильників. Про це сьогодні, 30 січня,  повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду, пише “Інтерфакс-Україна”.

Наприкінці листопада 2018 року Верховний Суд скасував  встановлених Урядом в 2016 році норм споживання газу для споживачів.

У зв’язку з цим споживачі без лічильників отримали нарахування відповідно до постанови Кабміну №619 від 1996 року з більш високими нормами споживання – 9,8 кубометрів для газової плити з централізованим гарячим водопостачанням, 18,3  для газової плити без централізованого гарячого водопостачання і 23,6 кубометрів для газової плити та водонагрівача.

 

«Це сталося в результаті того, що на рішення уряду, яке нормувало і робило об’єктивними, не завищеними обсяги споживання газу подали в суд, і в суді це рішення скасували. Нам необхідне нове рішення. На жаль, у газовому середовищі всі чомусь вважають, що потрібно наживатися на людях. Ми проти цього категорично. Було 3,3 кубічних метра на людину – чому людина зараз має платити 9,8 кубометра? Це втричі більше, ніж вони споживають. Тому ми повертаємося до норми. Було 3,3- буде 3,29», – заявив Володимир Гройсман.

Прем`єр-міністр додав, що за завищеними нормами можна не платити. Окрім того, Кабмін вирішив покласти установку лічильників газу населенню на «Нафтогаз», замість облгазів.

Схожі новини