Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабмін дозволив працювати продовольчим ринкам
29 Квітня, 15:19

Кабмін дозволив працювати продовольчим ринкам

Кабінет міністрів дозволив роботу продовольчих ринків під час карантину за умови дотримання вимог безпеки для нерозповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

Підставою для відкриття ринків буде рішення представників Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про дотримання ринком вимог.

«Робота продовольчих ринків під час пандемії має регламентуватися чіткими санітарними нормами. Сьогодні Уряд підтримав критерії, розроблені МОЗ та Мінекономіки, які дають змогу ринкам відновити свою діяльність. Основною умовою роботи продовольчих ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог», – зазначив Денис Шмигаль.

30 березня головний санітарний лікар Віктор Ляшко дозволив роботу ринків під час карантину, але потім cкасував свою постанову: з 14 квітня роботу ринків знову заборонили.

Нагадаємо, що вчора вночі, 28 квітня, на стіні львівської Ратуші з’являлися світлові написи із закликом негайно відкрити у місті ринки. У такий незвичний спосіб до мерії звернулися небайдужі міщани, які вважають рішення міської ради про закриття ринків незаконним та антиконституційним.

Фото: Твоє місто

Схожі новини