Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабмін дозволив відновити роботу пункту пропуску у Раві-Руській
07 Травня, 09:30

Кабмін дозволив відновити роботу пункту пропуску у Раві-Руській

Кабінет міністрів вніс зміни до переліку пунктів пропуску на державному кордоні, які під час карантину не працюють, та вилучив з нього пункт пропуску на кордоні з Польщею «Рава-Руська–Гребенне».

Як повідомив «Урядовий портал», 6 травня уряд змінив розпорядження від 13 березня 2020 року «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон».

У пояснювальній записці до проєкту розпорядження йдеться про те, що на польському кордоні працюють лише два пункти «Ягодин» (Волинь) та «Краківець» (Львівщина), через це є ризик розриву усталених логістичних ланок та створення перешкод для міжнародної торгівлі як з Республікою Польща та іншими країнами ЄС.

Однак, як повідомляє Zaxid.net з посиланням на речника Західного управління Держприкордонслужби України Романа Павленка, наразі управління не має даних про те, коли саме відновить роботу пункт у Раві-Руській, оскільки поки що вони не отримували офіційних документів з Києва.

Також на інтерактивній мапі ДПСУ пункту пропуску у Раві-Руській немає серед тих, які працюють станом на 6 травня.

Нагадаємо, що 16 березня Україна закрила всі кордони на в’їзд іноземцям та призупинила роботу більшості пунктів пропуску для пасажирських перевезень. Пункт пропуску у Раві-Руській закрили для усіх видів транспорту та пішоходів з 7 квітня.

 

Схожі новини