Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабмін підтримав законопроєкт про легалізацію медичного канабісу
07 Червня, 18:12

Кабмін підтримав законопроєкт про легалізацію медичного канабісу

Кабмін підтримав законопроєкт про легалізацію медичного канабісу для лікування онкологічних захворювань та отриманих внаслідок війни посттравматичних стресових розладів. Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.

«Кабінет Міністрів України підтримав законопроєкт, що регулюватиме обіг рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності. Цей законопроєкт розширить доступ пацієнтів до необхідного лікування низки хвороб, зокрема онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни», – йдеться в повідомленні.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко було підготовлено законодавче підгрунття для забезпечення повного циклу виробництва препаратів на основі канабісу в Україні: від вирощування та переробки до повноцінного виробництва.

Він також наголосив, що препарати каннабісу не є «конкурентами» наркотичним засобам, і заходи регулювання їх обігу абсолютно різні. «Медичний» канабіс містить каннабідіол, що не має вираженої психоактивної дії, тому він не цікавий для вживання в якості наркотика.

Схожі новини