Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабмін погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА
04 Вересня, 21:12

Кабмін погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА

Кабінет міністрів погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської державної адміністрації, через його зв’язки з Вадимом Столаром, якого пов’язують із забудовними схемами в столиці.

Про це на брифінгу заявив прем’єр-міністра України Олексій Гончарук.

«Особисто я дуже поважаю пана Кличка, він великий чемпіон і людина, яка зробила дуже багато для країни, але я б із задоволенням звільнив не його, а пана Столара, наприклад, але формальної посади у цієї людини немає і тому це зробити було неможливо. Незважаючи на те, що це рішення команди і остаточне рішення буде приймати президент, але в мене немає жодних сумнівів, що в Києві не припинилися корупційна практика і в Києві досі існують групи впливу, які насправді надто сильно впливають на діяльність адміністрації. Тому, я думаю, що якщо підсилити пана Кличка сильним головою адміністрації, менеджером, який був би здатний опиратися оцим всім групам впливу, то це дуже гарно відіб’ється на інтересах пересічних киян», – заявив Гончарук.

Віталій Кличко називає незаконним рішення Кабінету міністрів.

«Те що відбувається, – незаконно. Це не конституційно, не демократично… Уряд зробив крок до того, щоб ввести двовладдя. А по суті – пряме президентське правління. Такими діями намагаються позбавити киян права обирати владу. Звільнити можуть тільки мешканці міста», – пояснив Кличко.

 

Фото: Апостроф

Схожі новини