Кабмін рекомендує продовжити навчальний рік до кінця червня – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кабмін рекомендує продовжити навчальний рік до кінця червня
09 Травня, 18:05

Кабмін рекомендує продовжити навчальний рік до кінця червня

Департамент освіти і науки Львівської ОДА рекомендував усім органам управління освітою і навчальним закладам закінчити навчальний процес в один день – 30 червня. Раніше рішення про дату завершення навчального року приймали в школах самостійно.

Про це повідомили в ЛОВА.

«Департамент проаналізував інформацію щодо термінів завершення навчального року у різних громадах Львівської області. Виявилось, що ТГ встановили різні терміни його завершення – 5, 15 чи 25 червня. При цьому до цих дат шкільні адміністрації прив’язали граничні терміни подання заяв про вступ, зокрема,  до 1 і 5 класів», — сказав директор департаменту освіти ЛОВА Олег Паска.

Паска пояснив, що такий різнобій не тільки вносить безлад в загальний навчальний процес, а й може призвести до того, що багато батьків просто не встигнуть подати заяви про навчання в обраних школах.

«Уявімо собі, що навчання у початковій школі звершується 20 червня, і батьки четвертокласника готуються подати заяву до нової школи. Але в обраному закладі навчання закінчились 5 червня і термін приймання заяв вже завершився. Тому вважаємо нелогічним встановлення різних строків завершення навчання у різних школах. Як подати заяву?», — Йдеться в повідомленні.

Відтак департамент звертає увагу всіх закладів освіти всіх територіальних громад, що відповідно до постанови Кабміну №711 2022/2023 навчальний рік завершується 30 червня.

Відео