Кабмін скасував обов’язкові касові апарати для підприємців у селі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кабмін скасував обов’язкові касові апарати для підприємців у селі
24 Грудня, 14:22

Кабмін скасував обов’язкові касові апарати для підприємців у селі

Підприємці, що працюють у селі, не мусять користуватися касовими апаратами при розрахунках.

Кабмін звільнив тих, хто працює у сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій. Йдеться про випадки, коли вони не перевищують  граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати).

 

“Рівень доходів підприємців в селах значно менший, ніж в містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання РРО стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу”, –розповіла очільниця міністерства економіки Юлія Свириденко.

Використовувати програмні касові апарати в селах можуть не всі через нерівне покриття швидкісним Інтернетом або ж повна його відсутність.

Тому  уряд дав можливість цим підприємцям не застосовувати у своїй діяльності РРО, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників.

Додамо, з 1 січня наступного року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, повинні застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Відео