Кабмін знову продовжив карантин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кабмін знову продовжив карантин
17 Червня, 15:18

Кабмін знову продовжив карантин

Кабінет міністрів продовжить дію адаптивного карантину до 31 липня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль сьогодні, 17 червня, на засіданні уряду.

«Враховуючи зростання кількості коронахворих, ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. Також сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину. Він передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація», – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що за останній тиждень на коронавірус захворіло 4853 людини. Це найбільше число за весь час пандемії в Україні.

Шмигаль зазначив, що масковий режим, соціальна дистанція, дезінфекція дозволять вберегти своє життя та захистити інших до моменту, поки не буде винайдено хоча б ефективний протокол лікування COVID-19.

Він закликав міських голів випустити на лінії максимальну кількість громадського транспорту. Також уряд планує змінити графік роботи в деяких сферах, аби уникати скупчень людей у транспорті.

Фото: ілюстративне

Відео