Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кабмін звільнив заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука
28 Грудня, 14:01

Кабмін звільнив заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука

Кабмін звільнив з посади заступника міністра освіти і науки України Ігоря Гарбарука. Декілька днів назад він в супроводі його помічниці Христини Тишкун приїжджав з робочим візитом до Львова. Жінка, що супроводжувала Гарбарука, з’явилась у відвертому вбранні, що викликало скандал у соцмережах. Після цих подій Ігор Гарбарук написав заяву на звільнення.

«Тільки що заступник міністра освіти Ігор Гарбарук був звільнений Кабміном за його заявою», – повідомила нардепка від «Слуги народу» Юлія Гришина» у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, 24 грудня заступник міністра освіти Ігор Гарбарук приїхав подивитися на роботу  навчально-практичних центрів у львівських профтехучилищах. У межах візиту відбулася офіційна зустріч у львівській мерії з мером Андрієм Садовим, заступником мера Львова Андрієм Москаленком та директором департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олегом Паскою.

Після публікування спільної фотографії за підсумками візиту у Ратушу, на якій окрім високопосадовців була молода жінка у відвертому вбранні, як згодом з’ясувалося, помічниця заступника міністра Ігоря Гарбарука, у соцмережах розгорівся скандал.

Фото розлетілось мережею та стало найбільш обговорюваним у ЗМІ та соцмережах.

Схожі новини