Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Kalush Orchestra вручили новий кришталевий мікрофон замість проданого на аукціоні для ЗСУ
21 Вересня, 16:51

Kalush Orchestra вручили новий кришталевий мікрофон замість проданого на аукціоні для ЗСУ

Kalush Orchestra отримали новий кубок конкурсу Євробачення. Учасник гурту КилимМен вже готується вирушити з ним по містах України, щоб кожен охочий міг сфотографуватися з переможним трофеєм. Про це повідомили на офіційній сторінці пісенного конкурсу у Фейсбуку.

До переліку міст, куди вже зараз планує вирушити учасник Kalush Orchestra – Львів, Івано Франківськ, Київ, Калуш, Чернівці та Вінниця.

«Командою Kalush Orchestra було прийнято рішення виставити кришталевий мікрофон на аукціон. Те, що організатори конкурсу спеціально виготовлять для нас копію – стало приємним сюрпризом. Що ж, подумаємо тепер над тим, яку користь новий кубок зможе принести нашій країні, але спершу, хочемо, щоб кожен українець міг сфотографуватися з цим трофеєм. Адже перемога цьогорічна на Євробаченні – це не тільки перемога нашого гурту, а й усієї України», – каже Олег Псюк, лідер Kalush Orchestra.

Нагадаємо, у травні Kalush Orchestra разом з Фондом Сергія Притули влаштували аукціон, на якому продали свою нагороду, одержану за перемогу на «Євробаченні». У такий спосіб вони зібрали гроші на потреби Збройних сил нашої країни.

Схожі новини