Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Канада забирає своїх громадян з України
25 Січня, 18:59

Канада забирає своїх громадян з України

Канада розпорядилася, щоб родини дипломатів, які працюють в Україні, залишили країну. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на The Globe and Mail .

«Канада наказує родинам дипломатичних співробітників виїхати з України через побоювання нападу з боку Путіна», – повідомляє видання. В МЗС Канади пізніше підтвердили цю інформацію.

Напередодні в уряді Канади порадили канадцям, які перебувають в Україні, оцінити, наскільки критичним є їх перебування, і за можливості виїхати.

 

На запитання, чи планує Канада наслідувати приклад США в евакуації частини посольства, прем’єр-міністр Джастін Трюдо відповів: «Ми дуже уважно стежимо за ситуацією в Україні… Є багато планів на випадок надзвичайних ситуацій. Безпека канадських дипломатів та їхніх сімей, безумовно, є першорядною, і ми й надалі будемо поруч з Україною та забезпечуватимемо безпеку канадців та українців».

Нагадаємо, наразі про евакуацію своїх громадян з України заявили США, Великобританія, Австралія та Німеччина. У той же час головний дипломат ЄС Жозе Боррель сказав, що Європейський Союз не бачить причин для евакуації сімей дипломатів або співробітників свого представництва з України.

Схожі новини