Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кандидатка на посаду голови Львівської ОТГ Юлія Гвоздович представила команду
28 Вересня, 13:48
logo-black

Кандидатка на посаду голови Львівської ОТГ Юлія Гвоздович представила команду

Вчора, 27 вересня, кандидатка на посаду голови Львівської ОТГ від Української Галицької партії Юлія Гвоздович представила свою команду. А також розповіла, чому наважилась йти у серйозну політику.

«Я ніколи не планувала балотуватися на мера, так само не планувала бути в політиці. Але, коли вперше стала мамою, відчула на собі всі незручності нашого міста. Ще тоді я хотіла аби наше місто виглядало кращим, а наша країна стала сильнішою, – каже Юлія Гвоздович. – П’ять років наша фракція відпрацювала у Львівській міській раді. За ці роки ми бачили різне. Ми бачили добрих, щирих, ідейних посадовців, які мали гарні ідеї, але їм часто “різали крила”. Бачили шалене лицемірство, коли влада кричить: “ми за парки та озеленення” а потім забудовують ті самі місця новобудовами. Коли влада кричить: “так, ми за прозорість”, але доводиться рік їх переконувати що аукціони з продажу майна мають бути публічними. Коли влада кричить: “так, ми за збереження історичної пам’яті”, а потім з центру міста краде ділянку, та віддає іншому депутату безкоштовно. І таких прикладів дуже багато. І зараз я маю чітке розуміння, для чого мені потрібно йти та здобувати вищі повноваження? Для того, аби мати більше важелів впливу та швидше змінювати наше місто та нашу країну».

holovna-width-800

Гвоздович також представила людей, які обиратимуться до Львівської міської ради від Української Галицької партії. До її команди увійшли: Святослав Літинський, Тарас Білошицький, Ірина Бек, Олександр Ябчанка, Віктор Борщевський, Тарас Чолій, Іванна Гаврилко, Ірина Думич, Ігор Дякович, Андріана Шехлович.

«Наша сила- це прагнення справедливості. Наша сила- це відкритість до громадськості та залучення експертів. Наша сила- чесність перед собою та громадянами, – розповіла про свою команду Юлія Гвоздович. – І я була би щаслива, якби люди з нашої команди, після 25 жовтня не просто стали депутатами, а щоб вони очолили департаменти, управління, комунальні установи та підприємства. Так, це складно, але ми сильні! Кожен з них- профі у своїй праці чи сфері діяльності. Саме такі люди потрібні Львову сьогодні! Дякую, друзі, що ви поруч та готові працювати для Львова».

Більше про команду читатйте тут: https://hvozdovych.lviv.ua/team/

 

Схожі новини