Каноїстка зі Львівщини Валерія Терета стала переможницею Європейських ігор-2023 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Каноїстка зі Львівщини Валерія Терета стала переможницею Європейських ігор-2023
22 Червня, 16:49

Українські каноїстки Людмила Лузан з Івано-Франківщини і Валерія Терета зі Львівщини стали переможцями Європейських ігор-2023 Кракові. Про це повідомила пресслужба ЛОВА.

Лузан і Терета показали кращий результат в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Українки відібралися в фінал після кваліфікації, посівши друге місце в своєму заїзді.

Валерія – спортсменка обласної Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Веслярик». Тренують атлетку Володимир Дець та Михайло Пацюрко.

За нагороди на Європейських іграх спортсмени отримають від управління молоді та спорту Львівської ОВА грошові нагороди: за перше місце – 80 тисяч гривень, за друге – 60 тисяч гривень, а за третє – 40 тисяч гривень.

Зазначимо, Європейські Ігри – масштабні мультиспортивні змагання, які відбуваються раз на 4 роки.