Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Капітан поліції Зореслав Каїнський Львівський напівмарафон пробіг у бронежилеті
14 Квітня, 14:01
logo-black

Капітан поліції Зореслав Каїнський Львівський напівмарафон пробіг у бронежилеті

Юлія Швидко

Сьогодні о першій дня у Львові завершився напівмарафон «Run the World». У ньому взяли участь понад 2 тис людей. За маршрутом забігу перекрили центральні вулиці міста та обмежили рух громадського транспорту.

Капітан поліції та боєць батальйону спецпризначення «Львів» 41-річний Зореслав Каїнський пробіг 21 км у бронежилеті, який важить 8,5 кг. На пробіжку витратив 1 год 52 хв, хоча для учасників напівмарафону виділили 3 год. Його досягнення зареєстрували у Книгу рекордів України.

«Вже двічі брав участь у напівмарафонах у Львові, один раз – у марафоні в Києві. Переставало бути цікаво. Аби не втратити мотивацію, вирішив ускладнити завдання – пробігти у бронежилеті. Адже у ньому щодня перебуваю, коли несу службу на Сході, – розповідає LMN Зореслав Каїнський. – До пробігу готувався три місяці. Виявилося значно легше, ніж я собі уявляв. Коли пробіг, усі телефонують, пишуть у соцмережі  – вітають. Я тішуся, але водночас дуже хочу їсти. Три місяці вживав лише здорову їжу, обмежував себе у зайвому. Ото зараз з ріднею підемо на бургери. Сьогодні собі з їжі дозволю усе, що шкідливе, – сміється. – Адже у нас нині – особливий день. Моя дружина теж переможниця: зайняла перше місце у своїй віковій категорії».

56875765_2172275882808966_419588613710282752_n

Дружина Зореслава Каїнського Наталя – професійна спортсменка з карате, фітнес-тренер. Напівмарафон побігла за 1 год 30 хв.

Люди бігли три дистанції – 3 км, 10 км та 21 км. Найкоротшу – 3 км – пробіг міський голова Львова Андрій Садовий.

«До 50 років думав, що біг — то не моє. Я плавав, але мене спровокували – і фактично останні півроку я стараюсь бігати щодня. Біг дає енергію, сили, дуже класні думки. Я би хотів, щоб не тільки наше місто, а й вся Україна відчула кайф бігу, хорошого настрою і цієї несамовитої атмосфери», – на початку забігу зазначив Андрій Садовий.

Фото: ЛМР

Схожі новини