Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Карантин продовжують до 22 травня
04 Травня, 13:53

Карантин продовжують до 22 травня

Сьогодні, 4 травня, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні продовжить дію карантину в Україні до 22 травня. Але з 11 травня будуть діяти певні пом’якшення. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на початку засідання.

«Карантин буде продовжений зараз до 22 травня. Далі ми будем дивитись, як буде рухатись пандемія у світі і як буде відбуватись коливання кривої захворюваності у нас в Україні», – зазначив Шмигаль.

Всесвітня організація охорони здоров’я продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації, тому України теж не може повністю знімати обмеження, додав прем’єр-міністр.

Він зауважив, що відносно непогана ситуація з епідемією в нашій країні – це результат вчасно введеного карантину і дисциплінованості українців, які ці обмеження слухняно виконують.

З 11 травня в країні відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики окремих кафе та ресторанів. Також дозволять оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами, окрім зон розваг, фуд-кортів, кінотеатрів та дитячих зон у торгово-розважальних центрах. Музеї та бібліотеки працюватимуть за певними визначеними критеріями.

Фото: ілюстративне

 

Схожі новини