Карантинні обмеження на Львівщині знову посилили | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Карантинні обмеження на Львівщині знову посилили
28 Січня, 19:50

Карантинні обмеження на Львівщині знову посилили

Члени обласної комісії ТЕБ і НС прийняли рішення про посилення карантинних обмежень на Львівщині з 31 січня. Водночас розгляд питання щодо переходу регіону до червоної зони відтермінували на тиждень.

«Упродовж цих семи днів будемо спостерігати за показниками захворюваності та госпіталізацій. Через тиждень відбудеться наступне засідання державної комісії ТЕБ і НС. Рішення про запровадження на Львівщині «червоної» зони приймуть, якщо епідситуація в області погіршиться», – пояснив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Однак, додатково до раніше встановлених карантинних обмежень з 31 січня 2022 року комісія вирішила ЗАБОРОНИТИ:

 

1) приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

2) діяльність ринків, крім продовольчих;

3) приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

4) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

5) проведення всіх масових заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти.

Усі ці обмеження не стосуються осіб, які мають документи, що підтверджують повний курс вакцинації, «зелені сертифікати», сертифікати про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, яке проведене не більш як за 48 або 72 години до здійснення заходу.

Відео