Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заборонять ходити по двоє, – міністр про посилення карантину
03 Квітня, 09:37

Заборонять ходити по двоє, – міністр про посилення карантину

Кабінет міністрів планує обмежити час для перебування людей на вулиці під час карантину. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив в етері програми “Право на владу”

“Дійсно, я вважаю за необхідне, для того, щоб в нас не було італійського або іспанського сценарію, нам потрібно посилити заходи карантину. Іншого шляху просто не існує.. Буде обмежене пересування людей щодо часу перебування на вулиці. Також це буде стосуватись перебування в засобах індивідуального захисту. Також це буде стосуватись того, що не можна буде пересуватись навіть по двох”.

Загалом в Україні, станом на 22:00 2 квітня, зафіксовано 897 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни.

Нагадаємо, 1 квітня, Кабмін вирішив запровадити в Україні більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року. Зокрема, діятиме заборона на перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора,  переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей, перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх, відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, відвідування спортивних та дитячих майданчиків.

Фото: газета “День”.

Схожі новини