Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
 ФК «Карпати» таки віддасть корпоративні права Львову
14 Лютого, 15:25

 ФК «Карпати» таки віддасть корпоративні права Львову

«Народній команді – бути!»  З таким  заголовком сьогодні з’явилася стаття на офіційному сайті ФК «Карпати».  Зелено-білі офіційно підтвердили, що корпоративні права клубу безкоштовно передадуть у власність міста Львова.

Нагадаємо, учора, 13 лютого, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу про створення Народної команди. Тож звернулися до «ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати», аби передати клуб на баланс територіальної громади Львова. Так депутати хочуть врятувати “Карпати”, які останнім часом мають фінансові проблеми.

«Дата 13 лютого 2020 року назавжди увійде до славетної історії «Карпат», – написали зелено-білі.

Як відомо, серед умов, за які проголосували депутати, – не лише безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» у власність міста. Також це гарантія «Народній команді «Карпати» щодо продовження пільгового періоду користування спорудами стадіону «Україна», тренувальними полями та надання в оренду земельних ділянок, необхідних для їх належного функціонування на пільгових засадах; забезпечення розвитку дитячого футболу у Львові.

Нагадаємо, За даними YouControl, ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» було засновано у 2002 році. Його кінцеві бенефіціари – Хрістакіс Ніколау та Катя Парпі з Кіпру.

Фото: ФК “Карпати”

Схожі новини