«Карпати» боротимуться за вихід до Першої Ліги під традиційним логотипом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Карпати» боротимуться за вихід до Першої Ліги під традиційним логотипом
15 Липня, 17:44
logo-black

«Карпати» боротимуться за вихід до Першої Ліги під традиційним логотипом

У цьому сезоні львівська команда «Карпати» готується грати у другій лізі чемпіонату України. Завдання на сезон – вихід до Першої ліги. Про це сьогодні на прес-конференції розповів генеральний директор клубу Степан Юрчишин.

«У нас є дуже хороші, досвідчені гравці, які виступали і за «Карпати», і в першій лізі, і в прем‘єр-лізі. Тому, думаю, з таким складом ми точно маємо виконати завдання, яке перед нами ставить керівництво клубу», – зазначив головний тренер команди Андрій Тлумак.

Гратимуть «Карпати Львів» під звичним логотипом клубу – зелено-білою емблемою з зображенням лева. Ознайомитись зі складом команди можна на офіційному веб-сайті команди.

«Для нас усіх це велика подія, адже старше покоління знає: свого часу «Карпати» булм не просто львівською командою, це був клуб, яким гордилась вся Західна Україна. Вірю, що новостворений клуб принесе нам багато радості і досягнення тих вершин, які були колись», – розповів Ярослав Грисьо, віце-президент обласної асоціації футболу.

Слід зауважити, що вже розпочато будівництво нової бази «Карпат». Вона буде знаходитись поблизу села Бартатів під Львовом на ділянці у 3,5 га. Перший етап будівництва передбачає спорудження двох футбольних полів з інфраструктурою. Також зведуть побутовий корпус площею 3000 кв.метрів.Футболістам основної і молодіжної команд ФК “Карпати” буде створено всі умови для повноцінної підготовки та відновлення – 32 номери для проживання спортсменів та тренерів, навчально-реабілітаційна зона, побутові приміщення та їдальня.

Відео