«Карпати» гратимуть у перехідних матчах | Львівська мануфактура новин
«Карпати» гратимуть у перехідних матчах
29 Травня, 20:11

У заключному 32-му турі Української прем’єр-ліги футбольний клуб «Карпати» на виїзді переміг київський «Арсенал».

Попри те, що у дебюті поєдинку Олександр Ковпак відкрив рахунок та вивів господарів вперед, Андрій Нестеров на 18-тій хвилині відновив інтригу, а ще через дві хвилини Сергій Мякушко з пенальті змінив результат на табло на 2:1. Далі голом у роздягальню відзначився Денис Мірошніченко.

Такий рахунок протримався впродовж основного часу другого тайму. Та на 92-гій хвилині гравець «Арсеналу» Артур  Авагімян відквитав один м’яч. Відтак, у підсумку – 3:2 на користь львів’ян.

Перемога над «Арсеналом» не врятувала «зелено-білих» від перехідних матчів. Покинути зону ризику «Карпати» могли лише за умови, що «Олімпік» у матчі проти «Ворскли» зазнає поразки, але суперники зіграли 2:2. Відтак, 4 червня «карпатівці» зіграють перший перехідний матч за збереження місця у Прем’єр-лізі з луцькою «Волинню».