«Карпати» на виїзді поступилися «Олімпіку» | Львівська мануфактура новин
«Карпати» на виїзді поступилися «Олімпіку»
27 Квітня, 19:16

У 26-му турі української Прем’єр-ліги футбольний клуб «Карпати» зіграв виїзний поєдинок проти донецького «Олімпіка». Після безгольової нічиєї з одеським «Чорноморцем» матч з «Олімпіком» був багатий на голи.

Першими розписатися у воротах суперників вдалося господарям. На дев’ятій хвилині рахунок відкрив Геннадій Пасіч. Та до перерви зелено-білі відновили інтригу. Після пасу Йоди Франчіско Ді Франко забиває гол. За рахунку 1:1 команди пішли відпочивати.

У другому таймі львів’яни забили ще раз. На 54-тій хвилині після передачі Олексія Гуцуляка Крістіан Понде виводить «Карпати» вперед – 2:1. Однак втримати перевагу до кінця матчу підопічним Фабрісіано Гонсалеса не вдалося. На 83-тій хвилині Максим Дегтярьов знову робить рахунок рівним, а ще через хвилину гол забиває Матар.

До фінального свистка львів’яни відігратися не зуміли, отож із рахунком 3:2 перемагає донецький «Олімпік».

У 27-му турі «Карпати» у рідних стінах приймають ФК «Арсенал-Київ».