“Карпати” на виїзді розгромили “Чорноморець” | Львівська мануфактура новин
“Карпати” на виїзді розгромили “Чорноморець”
28 Жовтня, 17:11

В Одесі завершився матч 13 туру української Прем’єр-ліги

Зелено-білі “леви” розгромили одеситів з рахунком 5:0. Ще в першому таймі вже на 2 хвилині найкращий бомбардир команди Мар’ян Швед відзначився з пенальті.

Після перерви львів’яни продовжили “добивати” суперника. На 48 хвилині нападник Крістіан Понде подвоїв перевагу зелено-білих. Далі до справи взявся Сергій М’якушко. За останні 10 хвилин він оформив дубль – 4:0.

А остаточний результат поєдинку оформив Олексій Гуцуляк на останніх секундах “одеського знущання”. Завдяки цій перемозі “Карпати” набрали 13 пунктів в 13 матчах і продовжують посідати 10 сходинку турнірної таблиці.

“Чорноморець” – “Карпати” 0:5.

Голи: Швед, 2 (пен.); Понде, 48, М’якушко, 78, 90+4; Гуцуляк, 90+6 “Чорноморець”: Литовченко, Остапенко, Грачов, Рижук, Трубочкін, Чорній (Карноза, 58), Смирнов (Мютзерс, 85), Мусолітін, Бабенко, Татарков (Штогрін, 77), Коваль “Карпати”: Шевченко, Мегреміч, Мірошниченко, Лебеденко, Бородай, Карраскаль (Вербний, 73), Ербес, Швед (Мендес, 82), Кльоц, Гуцуляк, Понде (М’якушко, 64)

Попередження: Грачов, 1; Трубочкін, 47; Штогрін, 88 – Мегреміч, 21; Понде, 28; Кльоц, 81