«Карпати» офіційно виключили зі змагань УПЛ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Карпати» офіційно виключили зі змагань УПЛ
09 Липня, 12:49

«Карпати» офіційно виключили зі змагань УПЛ

Після двох неявок на матчі ФК «Карпати» офіційно виключили з української прем’єр-ліги. Про таке рішення сьогодні, 9 липня, за підсумками засідання контрольно-дисциплінарного комітету повідомила прес-служба Української асоціації футболу, пише Захід.нет

«Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу розглянув справу за заявою УПЛ стосовно неявки ФК «Карпати» (Львів) на матч 24-го туру ФК «Карпати» (Львів) — ФК «Маріуполь» та матч 29-го туру ФК «Маріуполь» — ФК «Карпати» (Львів). За результатами розгляду, на підставі ст. 9 Регламенту УПЛ, були прийняті такі рішення… Виключити ФК «Карпати» (Львів) зі змагань УПЛ сезону-2019/2020 за повторну неявку на матч без поважної причини», – вказано у повідомленні Української асоціації футболу.

У двох незіграних матчах «Карпатам» зарахували технічні поразки з рахунком 0:3, а ФК «Маріуполь» – технічні перемоги з рахунком 3:0. У тих матчах, які «Карпати» ще мали зіграти в УПЛ до кінця сезону, також автоматично зараховані технічні поразки.

Зазначимо, що ФК «Карпати» ще можуть оскаржити рішення контрольно-дисциплінарного комітету у апеляційному комітеті УАФ.

 

Відео