«Карпати» програли «Динамо» в останньому матчі 2018 року | Львівська мануфактура новин
«Карпати» програли «Динамо» в останньому матчі 2018 року
08 Грудня, 20:50

У Львові на стадіоні «Україна» завершився матч 18 туру Прем’єр-ліги між «Карпатами» та «Динамо». Цей поєдинок став останнім для «зелено-білих» в 2018 році.

В першому таймі після удару зі штрафного і рикошету голом відзначився лідер «Динамо» Віктор Циганков. Карпатівці свої поодинокі шанси раз за разом марнували. Натомість, одразу по перерві Віктор Циганков оформив дубль – 2:0 на користь киян.

Розгромним рахунок зробив ще один динамівський талант Микола Шапаренко. А крапку в матчі на останніх секундах поставив Віктор Циганком. В 18 матчах осінньої частини чемпіонату «Карпати» набрали 17 пунктів і посідають 10 сходинку турнірної таблиці.

«Карпати» – «Динамо» 0:4.

Голи: Циганков, 28, 49, 90; Шапаренко, 89. «Карпати»: Кучинський, Мехреміч, Гуйє, Федецький, Мякушко (Мірошниченко, 58), Ербес (Понде, 70), Карраскаль, Гуцуляк, Кльоц, Швед (Лебеденко, 57), Ді Франко. «Динамо»: Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шепелев, Сидорчук, Шапаренко, Вербич, Циганков, Бесєдін. Попередження: Ербес, 3; Бесєдін, 15; Мехреміч, 26; Шапаренко, 30; Шепелев, 37; Гуйє, 54; Гуцуляк, 56; Вербич, 61; Ді Франко, 75.