Підтримати проект
регіональні новини
«Карпати» розгромно програли «Шахтарю»
10 Березня, 19:14

У 21-му турі Української прем’єр-ліги футбольний клуб «Карпати» зіграв виїзний поєдинок із лідером чемпіонату ФК «Шахтар».

Гравці «Шахтаря» контролювали хід поєдинку від стартового свистка, а на шостій хвилині уже відкрили рахунок. Відзначився Віктор Коваленко. Далі на 35-тій хвилині Микола Матвієнко подвоїв перевагу. На 44-тій хвилині Майкон забив гол у роздягальню, отож на перерву команди пішли із рахунком 3:0 на табло.

У другому таймі господарі продовжили розгром «зелено-білих». На 64-тій хвилині Віктор Коваленко оформив дубль, а ще через чверть години Тайсон поставив п’ятий автограф за матч у воротах левів.

«Карпати» ж не спромоглися навіть на гол престижу. У підсумку – розгромна поразка команди львів’ян 0:5. У 22-му турі підопічні Фабрісіано Гонсалеса приймуть у рідних стінах ФК «Маріуполь».