«Карпати» та ПФК «Львів» вилетіли з Кубка України | Львівська мануфактура новин
«Карпати» та ПФК «Львів» вилетіли з Кубка України
07 Квітня, 18:44

У чвертьфіналі розіграшу «зелено-білі» зустрілися з «Інгульцем» з Петрового, а ПФК «Львів» – з луганською «Зорею».

Футбольний клуб «Карпати» у чвертьфінальному поєдинку мав доволі зручного суперника, адже «Інгулець» – першолігова команда. Проте гра для львів’ян легкою не була. Перший тайм суперники провели без голів, розмочити рахунок вдалося по перерві. На 50-тій хвилині Артем Щедрий вивів «Інгулець» вперед. Відновити паритет карпатівцям вдалося аж у доданий час. Врятував команду Мар’ян Швед. Долю путівки до півфіналу Кубка України суперники вирішували у серії пенальті. Із цим завданням краще впоралися футболісти «Інгульця» – 5:4.

У протистоянні між «Львовом» та «Зорею» вирішальним був гол Богдана Лєднєва на 47-мій хвилині. Львів’яни до завершення матчу відігратися так і не змогли, отож боротьбу за Кубок України продовжить команда Луганська.