Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Карпати» знімаються з чемпіонату – ЗМІ
29 Червня, 19:23

«Карпати» знімаються з чемпіонату – ЗМІ

На цьому тижні «Карпати» оголосять про зняття з прем’єр-ліги (УПЛ), пише УКРІНФОРМ.

Львівський клуб не отримає ліцензію на наступний сезон УПЛ через борги в розмірі 5 мільйонів доларів. Дедлайн ліцензування – 30 червня.

Клуб “Карпати” наразі не підтвердив інформації про таке рішення, але заявив, що не має коштів для виїзду на поєдинок чемпіонату проти Маріуполя, який запланований на 1 липня. Тритижневий виїзд на три поспіль матчі обійдеться “Карпатам” у півтора мільйона гривень, яких у розпорядженні клубу немає.

Співвласник клубу Олег Смалійчук протягом трьох останніх тижнів перебуває в Україні і намагається зустрітися з Ігорем Коломойським, щоб той погасив 50% боргів. Інші 50% Смалійчук взяв би на себе і продовжив би фінансувати клуб.

Якщо Коломойський відмовить, то Смалійчук готовий викупити його частку в клубі. Швидше за все, у кредит, бо вона оцінюється в 25 мільйонів доларів. Але сторонам досі не вдалося поговорити, тому у львівському клубі не мають наміру витрачати гроші на решту матчів.

Є варіант, при якому створиться новий клуб «Карпати». Можливо, він почне виступати не в аматорській лізі, а в другій або першій.

Нагадаємо, після 24 зіграних матчів «Карпати» посідають останнє місце в турнірній таблиці УПЛ.

Схожі новини