Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Картину митця з Самбірщини виставлять на аукціоні в Кореї
13 Вересня, 20:36
logo-black

Картину митця з Самбірщини виставлять на аукціоні в Кореї

Почесне консульство Республіки Корея у місті Львові цьогоріч у вересні планує провести благодійні виставки та мистецькі аукціони у країні, яку предсталяє, та інших державах G-20. Серед художників, чиї роботи представлятимуть у Кореї, – митець Іван Платок родом з села Галівка на Самбірщині. 

«Мої товариші навчались у Корейському університеті, тож деякі мої роботи вже є цій країні, їх брали на подарунки. Знаю, що така пейзажна тематика гір подобається корейцям, тож вирішив обрати саме її», – розповів LMN Іван Платок. 

Робота виконана мастихіном – спеціальним шпателем, який дозволяє створити особливий ефект рельєфу та об’ємності.  Художник працював над нею близько двох тижнів. 

Українські картини планують експонувати в Адміністрації президента Кореї, Центральному офісі правлячої партії, Національній асамблеї, Торгово-промисловій палаті, Міністерстві освіти, меріях найбільших міст країни та центральних офісах світових компаній. 

Зібрані кошти використають для допомоги українським воїнам та постраждалим матерям і дітям.  Йдеться, зокрема, про протезування з використанням новітніх корейських технологій, які вважаються найкращими у світі.  

 

827d898c-48e1-43a5-b201-a2ae4c5651bd
Схожі новини