Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Кажуть чекати добу, діти плачуть, їжі немає”: туристам обіцяють компенсацію за зірваний відпочинок у Туреччині
19 Травня, 11:01
logo-black

“Кажуть чекати добу, діти плачуть, їжі немає”: туристам обіцяють компенсацію за зірваний відпочинок у Туреччині

Тетяна Пасічник

Подружжя Гавалко разом з 4-річною дитиною з міста Великі Мости, що на Сокальщині, вчора о 15.10 мали вилетіти на відпочинок у Туреччину. З того часу рейс переносили двічі. О 5.30 близько 70-ти пасажирів вже зайшли у літак. На борту їх тримали три години та не відпускали.

“Коли випустили, ми намагались перекрити стійку в аеропорту, трохи протестувати, щоб хоч хтось до нас вийшов, – розповідає LMN Юрій Гавалко. -Нас просто розігнали і нічого не захотіли пояснювати. Викликали поліцію, написали колективну заяву. Найгірше, що тут діти. Повна катастрофа, адже немає чим їх нагодувати, вже мовчимо про дорослих, які теж всі сили втратили. Казали, що аеропорт забезпечить їжу, але нічого так і немає. Вчора ввечері закрились всі магазини, ми всю ніч чекали, коли відкриють, щоб хоч щось дітям купити перекусити”.

Туроператор Join Up! обіцяє туристам повернути всі кошти за відпочинок за однієї умови.

“Зараз єдине, що сказали — чекати до 15.10, аби пройшла доба. Тоді ми вже нікуди не поїдемо і турагенція поверне нам всю суму. Ніякого підтвердження цьому нема, лише на словах так сказали, – каже чоловік. – Тому ми тут, як прикуті. Мусимо чекати,адже якщо просто підемо, це вважатимуть добровільною відмовою від польоту і компенсації”.

Туристи кажуть, спочатку людей було близько ста. Однак, зараз залишилось 50-70.

“Найцікавіше, що проблеми лише з нашим туроператором,- додає. – Серед нас було близько 20-ти людей, які замовляли відпочинок через іншу турагенцію. Для них одразу знайшли рішення, вони полетіли іншим літаком і зараз все гаразд. Ще були іноземці, вони просто купили квиток на інший рейс. А ті, хто організовував відпустку через “Join Up!” – чекають майже добу і їм нічого не обіцяють”.

LMN звернулась за коментарем до турагенції “Join Up!”. Представники відмовились сьогодні коментувати ситуацію, сказали зателефонувати завтра.

Фото очевидців

60502836_554685594937914_500652384800735232_n
Схожі новини