Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Казну регіону ділять колишні помічники олігархів», – Володимир Гірняк
05 Грудня, 14:32
logo-black

«Казну регіону ділять колишні помічники олігархів», – Володимир Гірняк

Під час пленарного засідання сесії Львівської облради депутати підписали заяву проти непрозорого розподілу коштів громади Львівщини. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав член фракції «Громадянська позиція» Володимир Гірняк.

«Про яку прозорість може бути мова, коли казну регіону ділять колишні помічники олігархів та наближені до них особи, котрі впливають на депутатські комісії?» – написав Гірняк, маючи на увазі підхід до формування обласного бюджету на 2020-й рік.

Кілька фракцій вимагають, аби розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію обласних програм відбувався не «закулісно», як, за їхніми словами, є зараз, а затверджувався сесією Львівської обласної ради.

«Капітальні вкладення бюджетних коштів за обласними програмами формуються розробником програми, погоджуються керівниками департаментів економічної політики, фінансів облдержадміністрації та профільним заступником голови обласної державної адміністрації, головами профільної комісії та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, та подаються на затвердження сесії Львівської обласної ради», – пропонують депутати.

Вони хочуть, аби проєкти напрямів використання бюджетних коштів, переліки заходів та об’єктів фінансування в рамках реалізації обласних програм подали на розгляд Львівській обласній раді до 1 лютого 2020 року. А після їх затвердження оголосили конкурси на реалізацію окремих програм, які передбачають конкурсний відбір.

 

79633967_997917053880193_1079385913538117632_o

Фото: Дивись. інфо

Схожі новини