Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Керівник благодійної організації займався контрабандою брендових речей
28 Січня, 12:29

Керівник благодійної організації займався контрабандою брендових речей

Керівнику львівської благодійної організації “Волонтерський рух України” Михайлу Коту оголосили про підозру у несплаті податків на 4,3 млн грн.

“Директор Благодійної організації МАНом ввіз в Україну через митний пост “Мостиська” понад 1000 упаковок вагою брутто понад 9 тис. кг “благодійної допомоги”. Одна проблема – то не благодійна допомога, а брендовий одяг. Фігурант просто хотів “благодійно” ухилитись від сплати 4 273 991,81 податків, маскуючи товар під допомогу громадянам та релігійним організаціям”, – написала прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

За словами прокурорки, зловмисник ще до повної перевірки товару вивіз його. Думав, що відсутність товару остаточно допоможе ухилитись від сплати податків. Відправником цього товару в Україну є італійська компанія, а його вартість становить понад 9,8 млн грн.

Як пише “Захід.нет”, керівника “Волонтерського руху України” Михайла Кота підозрюють у ввезені в Україну із країн ЄС партій одягу під виглядом гуманітарної допомоги ще з березня 2017 року.

“Провадження за цим фактом дорозслідували! Донарахували збитки, вручили “благодійнику” підозру та ознайомили з матеріалами провадження, обвинувальний акт вже в суді”, – пише Ірина Діденко.

Фото: Варіанти.

Схожі новини