регіональні новини
Написати нам
Керівника Нацполіції Львівщини Валерія Середу звільнять
23 Серпня, 14:52

Керівника Нацполіції Львівщини Валерія Середу звільнять

Керівник Головного управління Нацполіції у Львівській області Валерій Середа позбудеться своєї посади. Про це йшлося сьогодні під час колегії Міністерства внутрішніх справ щодо аспектів діяльності органів системи МВС, передає захід.нет.

Голова Національної поліції Сергій Князєв прозвітував про підсумки роботи органів Нацполіції. Також назвав області, де найгірші показники і де є найбільше нарікань на роботу поліції.

«Є суттєві нарікання до керівників таких головних управлінь: Львівської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської областей. Я готовий прийняти кадрові рішення щодо цих керівників», – повідомив Князєв.

Князєв заявив, що Середа недостатньо комунікував з місцевими громадами та керівництвом області. Також причиною звільнення є низький рівень розкриття злочинів, зокрема, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, незаконних заволодінь автотранспортом тощо.

Міністр МВС Арсен Аваков повідомив, що до кінця сьогоднішнього дня очікує відповідних подань на звільнення, а також пропозицій щодо нових призначень у цих областях.

«Я з повагою ставлюся до тієї роботи, яку ви проводите, але не для того, щоб заплющувати очі на ті недоліки, з якими ми не можемо миритися. Тому, вважаю, що повинна бути відповідальність і ці керівники мають знайти інше місце праці», – сказав Аваков, звертаючись до присутніх у залі обласних керівників поліції.

Сергій Князєв повідомив, що подасть міністру відповідні подання на звільнення згаданих очільників обласних управлінь одразу після завершення колегії.

Зазначимо, Головне управління Нацполіції Львівщини з грудня 2016 року очолює генерал поліції третього рангу Валерій Середа. Раніше Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, з 2014 року був ректором цього вишу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел.

Схожі новини