Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Керівника відділу Держпродспоживслужби Львівщини затримали на хабарі
13 Лютого, 21:00

Керівника відділу Держпродспоживслужби Львівщини затримали на хабарі

Сьогодні, 13 лютого, “на гарячому” затримали начальника відділу управління Держпродспоживслужби Львівщини. Чоловік отримував 10 тис. хабаря. Кошти зловмисник вимагав за складання та видачу акта перевірки суб’єкта господарської діяльності без зазначення порушень чинного законодавства.

Протиправні дії службовця зафіксували на вулиці поблизу ринку “Добробут” у Львові. Злочинцю інкримінували прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Наразі встановлюється причетність до злочину інших осіб. Тривають обшуки у службових приміщеннях відомства.

“Під час перевірки кафе начальник одного з відділів Держпродспоживслужби виявив, що допущено порушення гігієни у цьому кафе і хотів накласти адміністративне стягнення. Однак вирішити, що краще збагатити себе, ніж бюджет. Саме власник кафе і повідомив правоохоронців про вимагання хабаря”, – каже “Захід.нету” прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

Вказане правопорушення карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Фото поліції.

Схожі новини