Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Керівником патронатної служби ЛОДА стане відомий журналіст Андрій Болкун
11 Липня, 11:39
logo-black

Керівником патронатної служби ЛОДА стане відомий журналіст Андрій Болкун

Юлія Швидко

Засновнику інтернет-видання «Леополіс» 49-річному Андрію Болкуну запропонували  очолити патронатну службу ЛОДА. Він пообіцяв приступити до роботи у другій половині липня. Декларацію майбутнього держслужбовця  вже опублікували на сайті НАЗК.

«Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський запропонував мені ділянку роботи – і я не відмовився. Очоливши патронатну службу, буду відповідати за інформаційне та аналітичне забезпечення роботи ЛОДА. На сьогоднішній день перебуваю у відпустці на попередній роботі. Як закінчиться відпочинок, одразу приступлю до виконання нових обов’язків. Думаю, що це буде десь через 10 днів», – розповів LMN Андрій Болкун.

Болкун народився у Львові. Навчався на географічному факультеті Львівського державного університету ім. Івана Франка та в Інституті географії Люблінського університету ім. Марії Кюрі–Склодовської у Польщі.

Також закінчив аспірантуру факультету міжнародних відносин Львівського державного університету ім. Івана Франка. У 1999 році стажувався в американському місті Чикаго за програмою «Громадські зв’язки» уряду Сполучених Штатів Америки (проект «Гармонія» для журналістів).

Три роки працював власним кореспондентом газети «Молода Галичина” у Польщі. Також був власним кореспондентом газети «Високий Замок» у Польщі та журналістом відділу політики у цьому ж виданні.

З 1999 по 2004 роки працював в управлінні з питань внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації. А з квітня 2004 по березень 2012 року – у Львівській обласній раді.

Наступний рік був шеф-редактором інформаційної агенції «Престайм.ком.юа»та інтернет-видання «Вголос».

З 1997 року – член Національної спілки журналістів України. У березні 2012 року обраний членом секретаріату та заступником голови спілки. У 2013 року перейшов туди на постійну роботу.

На даний час працював у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького.

У Львові його знають як журналіста, політолога та засновника інтернет-видання «Леополіс».

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини