«Керівництву подати заяви на звільнення»: під «Львівгазом» пройшов пікет | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Керівництву подати заяви на звільнення»: під «Львівгазом» пройшов пікет
07 Вересня, 15:32
logo-black

«Керівництву подати заяви на звільнення»: під «Львівгазом» пройшов пікет

Юлія Швидко

Сьогодні, 7 вересня, львів’яни провели мітинг під центром обслуговування споживачів ПАТ «Львівгаз» на вул. Золотій, 42. Разом із головами ОСББ та керівниками Управлінських Компаній протестували проти підписання Акту про розмежування балансової належності. Акт передбачає, що «Львівгаз» обслуговує газові труби до будинку, а ОСББ має взяти на себе відповідальність за труби всередині будинку.

«Вони нами маніпулюють. ОСББ та УК виступили проти підписання цього Акту, так вони почали деякі будинки відключати від газопостачання. Людям пояснюють, що наче ведуться аварійні роботи, самі ж демонструють свою силу», – розповідає LMN один з мітингуючих Андрій. Мешкає у ЖК «Семицвіт» на вул. Шевченка.

Голови ОСББ та керівники УК підписали меморандум з основними вимогами до постачальника газу. Вимагають відновити постачання газу у всіх безпідставно відключених будинках; керівництву АТ «Львівгаз» подати заяву на звільнення за власним бажанням; привести внутрішньобудинкові системи газопостачання до належного стану.

Нагадаємо, що у деяких будинках у Львові вимкнули газ. Причиною назвали витік газу. Але після ремонту газопостачання не відновили. Мешканцям пояснили, що зроблять це піся того, як голови ОСББ та УК підпишуть Акт про розмежування балансової належності.

Фото: Фейсбук

Відео