Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Звільнений через безрезультативність: у Держекоінспекцію Львівщини повернувся попередній керівник
30 Червня, 17:15

Звільнений через безрезультативність: у Держекоінспекцію Львівщини повернувся попередній керівник

Звільнений у грудні 2019 року з посади начальника Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич, знову обійняв цю посаду. Він керуватиме Держекоінспекцією Львівщини на час карантину та доки не буде визначено керівника за результатами конкурсу, – пише Захід.нет

«Державна екологічна інспекція України повідомляє, що за результатами проведеного добору відповідно до наказу Держекоінспекції від 18.06.2020 № 207 на зайняття посади начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Львівської області, на період дії карантину та до дня визначення переможця конкурсного відбору, відповідно до законодавства, шляхом укладення контракту, визначено кандидатуру Маланича Миколи Миколайовича», – йдеться в офіційному повідомленні, поширеному сьогодні, 30 червня.

Як повідомлялося, у грудні 2019 року тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов через відсутність результатів у роботі звільнив 15 керівників обласних управлінь екоінспекції, у тому числі керівника Держекоінспекції у Львівській області Миколу Маланича. Сам Маланич тоді пояснив, що був звільнений після особистої розмови з Фірсовим, яка тривала 1,5 хвилини.

Невдовзі після цього стало відомо, що 43-річний Микола Маланич очолить сектор запобігання корупції апарату Львівської ОДА.

З травня 2020 року Держекоінспекцію Львівщини тимчасово очолював 36-річний Назар Бекетов.

 

Схожі новини