Хабар дав, але не хабарник: суд виправдав мера Старого Самбора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Хабар дав, але не хабарник: суд виправдав мера Старого Самбора
03 Лютого, 11:45

Хабар дав, але не хабарник: суд виправдав мера Старого Самбора

Міського голову Старого Самбора, який дав хабар правоохоронцям, виправдано. Відповідне рішення ухвалив Пустомитівський районний суд Львівської області, повідомляє zaxid.net.

«Суддя Микола Кіпчарський визнав невинуватим мера Старого Самбора Ігоря Трухима у дачі 2 тис. доларів хабара правоохоронцям за закриття кримінального провадження щодо придбання мерією сміттєвоза. Згідно з вироком суду, поліцейські самі провокували його дати хабар», – повідомляє видання.

Нагадаємо, йдеться про справу, коли в грудні 2017 року Ігоря Трохима було затримано у ресторані «Соняхи» за дачу хабара начальнику міжрайонного відділу №1 УЗЕ у Львівській області та оперуповноваженому цього відділу. Гроші мер передав начебто для закриття кримінальної справи щодо підробки документів при закупівлі міськрадою сміттєвоза.

 

Як вказано у вироку суду, міський голова, перебуваючи у подавленому психо-емоційному, стані позичив 2 тис. доларів та передав їх правоохоронцям. У вироку вказано, що «передаючи гроші він вважав, що вони будуть витрачені працівниками поліції на придбання необхідної техніки, оскільки знав про неналежне фінансування поліції».

У суді Ігор Трухим свою вину не визнав. Справу щодо нього закрили, а його виправдали через недоведеність вини. На вирок ще може бути подана апеляція протягом 30 днів.

Відео