Хакерська атака на е-квиток: відновлювальні роботи тривають | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Хакерська атака на е-квиток: відновлювальні роботи тривають
02 Квітня, 15:46

Хакерська атака на е-квиток: відновлювальні роботи тривають

Станом на сьогодні, 2 квітня, громадський транспорт Львова працює у звичному режимі, валідація карток відбувається, а також відновлено можливість перегляду балансу та поповнення карток. Окрім того, тривають слідчі дії за фактом несанкціонованого доступу до системи е-квитка, повідомили у Львівській міській раді.

«Вже відновлено можливість перегляду балансу на картках ЛеоКарт і, відповідно, поповнення цього балансу. Оскільки роботи з відновлення системи ще тривають, то в міру проведення тих чи інших налаштувань та оновлень, ця функція може тимчасово короткотривало бути відключена. Також, на деяких картках баланс може відображатися станом на дату останнього оновлення. Однак, знову ж таки, в міру проведення відповідних робіт і налаштувань – баланс почне відображатися коректно», – розповідає Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Документи на виготовлення пільгових транспортних карток ЛеоКарт від мешканців приймають у звичному режимі. Видавати їх будуть після повноцінного відновлення належної роботи системи.

 

Відео