Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Херсонці не прийняли гуманітарну допомогу окупантів
04 Березня, 17:57

Херсонці не прийняли гуманітарну допомогу окупантів

Окупанти не змогли відзняти відео, де херсонці “щасливо” зустрічають російських військових та розбирають гумдопомогу від ворога. Українці вийшли у місто із українськими прапорами та відмовились приймати російські товари. Про це повідомили херсонці у соцмережах.

Зокрема місцеві жителі у соцмережах публікували відео роздачі так званої “гумдопомоги” з РФ, де українці відмовлялися приймати участь у постановці Кремля. Херсонці відзначили, що чекатимуть гуманітарної допомоги від України, а тих, хто підходив до автомобілів окупанта, освистували.

Також мешканці Херсона відзначили, що люди, які підходили брати гумдопомогу, були не місцеві. За їхніми словами, цих людей автобусами привезли у місто вночі окупанти.

Нагадаємо, російські військові відключили у місті зв’язок українських мобільних операторів, а також заблокували українське телебачення. Українців закликали не вірити, якщо окупанти будуть розповсюджувати відео, де нібито херсонці радісно вітають окупанта і розбирають “гумдопомогу”. Подібні відео радять називати постановою для російського телебачення. Херсонців закликали виходити 5 березня о 10.00 на протест проти окупантів із національною символікою.

Схожі новини