Хотів вивезти двох чоловіків за 2 тисячі доларів: 26-річного мешканця Львівщини затримали на хабарі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Хотів вивезти двох чоловіків за 2 тисячі доларів: 26-річного мешканця Львівщини затримали на хабарі
18 Червня, 12:22

Хотів вивезти двох чоловіків за 2 тисячі доларів: 26-річного мешканця Львівщини затримали на хабарі

26-річний житель Львівської області запропонував прикордонниці хабар у розмірі 2 тисячі доларів США за незаконний перетин кордон двох військовозобов’язаних чоловіків. Про це розповіли у Державній прикордонній службі України.

Відомо, що двох чоловіків внесли до системи «Шлях». Вони мали виїхати за кордон під виглядом водіїв, які перевозять гуманітарну допомогу. Згодом, вони хотіли влаштуватись на роботу у країнах Європейського Союзу.

26-річний мешканець Львівщини вирішив допомогти їм у цьому. Свої послуги він оцінив у 3 500 доларів США з одного «клієнта».

«Аби не створювати перешкод, під час здійснення прикордонного контролю, українець запропонував прикордонниці хабар в розмірі 2 000 доларів США, на що отримав категоричну відмову»,  – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали зловмисника та повідомили йому про підозру. Йому загрожує позбавлення волі від чотирьох до восьми років.

Наразі тривають слідчі дії.

Відео