Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хотів зігрітися»: на Яворівщині через вибух газу до реанімації потрапив пенсіонер
04 Листопада, 11:25
logo-black

«Хотів зігрітися»: на Яворівщині через вибух газу до реанімації потрапив пенсіонер

Антоніна Скляренко

Вчора, 3 листопада, у селі Страдч, що у Яворівському районі вибухнуло у приватному помешканні місцевого жителя. 84-річний чоловік відкрив газ на плитці та запалив сірниками.

«Роман одинокий все життя. Не був одружений, дітей не мав, давав собі раду все сам. Я як соціальний працівник до нього ходжу вже 16 років, допомагаю. Того ранку сидів у теплій хаті, а потім вийшов на коридор і хотів там трохи прогріти газовою плиткою. Включив газ, на якийсь час відволікся, знайшов сірники і чаркнув, вікна були зачинені, воно й рвануло. Геть шифер позривало, потріскали стіни в кімнатах, вікна. А от господар отримав термічні опіки обличчя та тіла», – розповідає місцевий соціальний працівник Леся.

Почувши вибух, сусіди одразу кинулись до помешкання пенсіонера. Викликали швидку та рятувальників. Чоловіка забрали до лікарні у Новояворівськ.

«Роман Петрович переніс 8 років тому інсульт. Після цього у чоловіка почала рости пухлина в мозку. Він трохи лікувався, соціальні служби помагали йому. А тепер після того вибуху страшні ускладнення отримав, зараз у реанімації, має набряк мозку. Лікар не дає ніяких гарантій, – веде далі Леся. – Хату ми перекрили, я купила великий брезент, тимчасово буде. Далі треба шифер закупляти, робити ремонт. Головне, аби господар вибрався з того».

Всі обставини та причини події зараз ще встановлюють правоохоронні органи.

Схожі новини