Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Храм Миколая Чудотворця – один з оберегів Львова», – Юрій Доскіч
22 Липня, 18:08

«Храм Миколая Чудотворця – один з оберегів Львова», – Юрій Доскіч

Юрій Доскіч підтримує покращення у Храмі Святого Миколая Чудотворця. Про це депутат обласної ради написав на своїй сторінці у Facebook.

«Княжий Храм Святого Миколая Чудотворця у Львові – один із найдавніших у нашому місті. Після пожеж і руйнувань його кілька разів відновлювали. Зміни на церкву чекають і тепер. Адже ми разом із вірянами та священнослужителями прагнемо відновити автентичність Храму», – зазначив депутат.

За його словами, для цього потрібна певна реконструкція. Аби її провести – необхідне погодження багатьох служб і організацій.

«Тож ми допомагаємо у цій роботі, надаємо юридичну підтримку. Княжий Храм Святого Миколая Чудотворця у Львові – не просто пам’ятка архітектури національного значення. Це один із оберегів міста з тривалою історією. Разом нам вдасться багато!» – додав депутат.

Нагадаємо, перша згадка про Храм є у грамоті Князя Лева 1292 року. Оздоба храму зберегла вплив і пам’ятки видатних українських митців І. Щуровського, М. Петрахновича, П. Холодного, В. Дядинюка, М. Стефанівського.

Фото: Фейсбук

  • 0
  • 235
Схожі новини