Хто про кого дбає сьогодні: влада про людей чи люди про владу? (відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Хто про кого дбає сьогодні: влада про людей чи люди про владу? (відео)
21 Травня, 09:30
logo-black

Хто про кого дбає сьогодні: влада про людей чи люди про владу? (відео)

Українці третій рік живуть в умовах війни, допомагають війську, щодня працюють та сплачують податки, турбуються про енергоефективність. Що ж в цей час робить влада міста і області, у своєму блозі поділився думками активіст, блогер Василь Курій.

Чимало питань викликають рішення чиновників щодо деяких об’єктів. Наприклад, мова йде про благоустрій кладовища у Самборі за 10 млн. грн, а також про виділені кошти у розмірі 23 млн. грн. з Львівського обласного бюджету на кілометр дороги у Східницькій громаді до приватного бізнесу і, звісно, щодо 20 млн. грн. з Львівського міського бюджету, які виділили на ремонт  вітрильника в Одесі.

В той час українці встановлюють сонячні батареї та панелі, щоб стати енергонезалежними, адже ворог не перестає нищити енергосистему держави. За словами активіста у Самборі, наприклад, за витрачені 10 млн. грн. можна було б встановити 10 сонячних станцій і зробити 10 об’єктів незалежними. Це цілком могла би бути міська рада, школи і садочки. За тим же принципом у Львівській області можна було б забезпечити світлом 23 об’єкти, натомість є один кілометр дороги.

«Так нам ніколи не вибратися з біди і найперше що потрібно зробити – подбати про владу, яка має працювати так як господар чи підприємець. І ще – витрачений мільйон, обовʼязково би відробився, це не тільки енергонезалежність – це вигідна інвестиція. Але для чого чиновнику інвестиція – йому треба вже, бо ж його «завтра» примарне», – каже Василь Курій.

 

Детальніше дивіться у відеоблозі Василя Курія

User Image
Олена Лук'янчук
Відео