Хуліганив та лаявся: у центрі Львова пранкер у рясі священника зняв провокативне відео | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Хуліганив та лаявся: у центрі Львова пранкер у рясі священника зняв провокативне відео
14 Серпня, 13:21

Хуліганив та лаявся: у центрі Львова пранкер у рясі священника зняв провокативне відео

11 серпня у TikTok  від користувача Максима Савчина з’явилося провокативне відео. На ньому пранкер у рясі православного священика з хрестом на грудях та кадилом в руках прогулюється проспектом Свободи у Львові – поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку. При цьому він умисно зачепив одного з перехожих, скинувши йому кепку з голови. Судячи з усього, перехожий хлопець теж був учасником зйомки ролика. Далі хлопець з матюками наче намагається накинутися на священика, однак згодом тікає від нього. Священик біжить за юнаком, вигукуючи нецензурну лайку, розповідає Zaxid.net.

Наприкінці священик таки наздоганяє втікача і каже, що чекатиме його на службі. Перехожі, які стали свідками розіграшу, здивовано оглядаються. Ролик у TikTok супроводжується музикою зі словами російською мовою «гасподь-гасподь».

Станом на ранок 14 серпня відео отримало понад 55 тис. уподобань та 1,6 тис. поширень. Ролик, оприлюднений Максимом Савчином у TikTok, можна переглянути тут. Зважайте: там присутня нецензурна лексика.

Серед львів’ян таке відео викликало обурення. Депутат Львівської міської ради Євген Бойко поскаржився на дії пранкера до поліції. Він вважає, що той своїм роликом принижує львів’ян та розпалює релігійну ворожнечу.

«Переглянув. Стало гидко. Подібні дії принижують багатьох львів’ян. Не здивуюсь, якщо провокація вчинена на замовлення ворожих спецслужб – знають на що тиснути. Той самий чекістський почерк – перед очима безбожні п’ятирічки 1930-х. Разом з тим попереджаю тих, для кого нема нічого святого – львів’яни розрізняють пшеницю від полови. Надто велику ціну заплатили ми та наші предки за свою гідність», – написав Євген Бойко у Фейсбук.

Фото: ТікТок

Відео