Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хворий син залишився сам»: 72-річна мешканка Миколаєва загинула у семиметровому колодязі
23 Грудня, 15:32
logo-black

«Хворий син залишився сам»: 72-річна мешканка Миколаєва загинула у семиметровому колодязі

Вікторія Ничта

У вівторок, 22 грудня, у Миколаєві 72-річна жінка впала у колодязь, в якому не було води. Як розповідають рятувальники, про трагедію їм повідомили сусіди о 15:55.

«Тіло жінки виявили на території приватного господарства на дні 7-метрового колодязя, у якому не було води. Ми за допомогою рятувальної мотузки та підручних засобів витягли тіло постраждалої, але, на превеликий жаль, вона вже була мертва», – кажуть у ДСНС.

У поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження з приміткою «нещасний випадок». А ось сусіди дивуються, як жінка могла впасти у колодязь.

«Ви знаєте, до нині не можу зрозуміти, як бабуся впала у цей колодязь, – розповідає сусідка Ірина. – Вони давно ним не користувалися, бо там не було води. Більше того, колодязь доволі високий і щоб туди впасти треба було добре постаратися. Але, як то кажуть, чому так сталося, вже ніхто знати не буде. Шкода її сина, бо залишився сам. А він через давню травму голови не може ніде працювати, а ще й зловживає алкоголем. Хто тепер про нього подбає, навіть не знаю».

Схожі новини