Кілька вулиць у Львові завтра залишиться без води: адреси – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кілька вулиць у Львові завтра залишиться без води: адреси
03 Липня, 16:27

Кілька вулиць у Львові завтра залишиться без води: адреси

Завтра, 4 червня, з 10:00 до 17:00 буде припинено подачу води до частини вулиць Личаківського району. Крім того подача води з пониженим тиском буде здійснюватись в Галицький і Личаківський райони міста.

Про це повідомили у міській раді.

Припинення подачі води пов’язано із проведенням робіт із заміни запірної арматури по вул. Зелена-Водогінна.

«Без водопостачання будуть вулиці: Зелена (парна сторона від №2 до №132, непарна сторона від №1 до №115), Кримська, Тарнавського, Архипенка, Самійленка, Дороша, Романчука, Конопницької, Палія, Кльоновича, пл. Петрушевича, Й.Сліпого, Кардинала Гузара (Л.Толстого), Ш.Руставелі»,  – йдеться у повідомленні.

Водночас, із пониженим тиском подаватимуть воду мешканцям таких адрес: вул. Сербська, пл. Катедральна, пл. Ринок, вул. Староєврейська, пл. Коліївщини, вул. Валова, пл. Галицька, пл. Соборна, пл. Митна, вул.  Шухевича, вул. І.Білозіра (колишня Герцена), вул. Личаківська (парна сторона від №2 до №64, непарна сторона від №1 до №47), вул. Смольського, вул. Парфеновичів, вул. Тершаківців, вул. Туган-Барановського, вул. Пекарська (парна сторона від №2 до №44, непарна сторона від №1 до №39), вул. І.Франка (парна сторона від №2 до №66, непарна сторона від №1 до №71), вул. Вузька, вул. Дашка (Філатова), вул. Вітвера, вул. Донцова, вул. Патріарха Д.Яреми (колишня Чехова), вул. Грушевського, вул. Кирила і Мефодія, вул. Драгоманова, пр. Шевченка, вул. Поповича, вул. Мартовича, вул. Волошина, вул. Дудаєва, вул. Саксаганського, вул. Кн.Романа, вул. Галицька, вул. Скорика (Чайковського), вул. Ковжуна, вул. Коперника (парна сторона від №2 до №32, непарна сторона від №1 до №19), вул. Дорошенка (парна сторона від №2 до №30, непарна сторона від №1 до №31), вул. Костюшка, вул. Січових Стрільців, вул. Гнатюка, вул. Л.Курбаса, вул. Наливайка, вул. Менцинського, вул. Фурманська, вул. Б.Лепкого, вул. Мурави, пл. Вічева, вул. Л.Українки, вул. Друкарська, вул. Вірменська, вул. Краківська, пр. Свободи та вул. Руська.

Після завершення ремонтних робіт буде проведено промивку вуличної водопровідної мережі. Львів’янам нагадують, що в період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

Відео