Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кількість гостей, які отруїлись у ресторані “Княжий двір”, збільшилась
31 Липня, 20:11

Кількість гостей, які отруїлись у ресторані “Княжий двір”, збільшилась

Станом на вечір середи, 31 липня, кількість госпіталізованих від отруєння в ресторані«Княжий двір», що у Сокільниках, збільшилась від семи до дванадцяти. Серед пацієнтів ‒ двоє дітей.

Люди почали звертатися до медиків на другий-третій день після бенкетів, які відвідували у минулу суботу та неділю.

«В понеділок мені було добре, все нормально. Тільки зятю та невістці вже в понеділок було погано. Дочка теж почала почуватись гірше в понеділок, а я ‒ тільки у вівторок зранку», ‒ розповіла  zaxid.net постраждала Наталія Куртяк.

Жінка впевнена, що вони отруїлися саме ресторанною їжею, хоч і на забаву дозволили принести своє солодке та фрукти.

«Симптоми у пацієнтів були ‒ нудота, блювота та підвищення температури тіла, діарея. Це ознаки гострої кишкової інфекції. Пацієнти орієнтовно будуть лікуватися до тижня часу, хоча їхній стан вже покращився», ‒ додав Ігор Мартинюк, завідувач відділення обласної інфекційної лікарні.

Зараз пацієнтів опитують, аби з’ясувати, що саме зашкодило. Страви, які споживали усі, ‒ це салат цезар, шашлик, борщ із м’ясними млинцями. З вівторка в ресторані працюють фахівці, проводять ретельне обстеження закладу.

«Ми, по можливості, будемо відбирати проби на дослідження. Якщо вдасться встановити все-таки причину і зможемо пов’язати то зі збудником, який буде виявлено в інфекційних лікарнях. Крім того, ми ще будемо обстежувати персонал», ‒ зазначив Олег Когут, заступник директора Львівського обласного лабораторного центру.

Наразі заклад зачинили. Адміністрація своєї вини у масовому отруєнні не вбачає.

«В нас люди приходять зі своїм солодким і своїми фруктами. Там така ситуація вийшла, що люди отруїлися кавуном. Звичайно, неприємно, що така ситуація. Ми з людьми будемо якось то узгоджувати, щоб то компенсувати лікування, але ми в принципі не винні в тому, що люди принесли свої продукти, якими отруїлися», ‒ додала адміністратор «Княжого двору» Надія Бартошик.

Перші результати лабораторних досліджень обіцяють оприлюднити на початку наступного тижня.

Нагадаємо, гості були запрошені на святкування хрестин та дня народження. Перші пацієнти з отруєнням потрапили у лікарню вже наступного дня.

Фото: zaxid.net

Схожі новини