Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кількість хворих на ГРВІ знову зросла
27 Січня, 18:01

Кількість хворих на ГРВІ знову зросла

На Львівщині знову побільшало хворих на ГРВІ. Протягом минулого тижня, 20-26 січня, вірус «підхопили» понад 9 000 людей, більшість з них – діти. Про це повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ України.

На гострі респіраторні інфекції в області за минулий тиждень захворіли 9 444 осіб, що на 1 486 випадків більше, ніж попереднього тижня. 56% із них – це діти до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 375,7 при епідемічному порозі 439,6.

Натомість у Львові за останні сім днів захворіли 2 599 людей, тоді як попереднього тижня – 2 109 осіб. Майже 47% хворих – це діти віком до 17 років.

Із діагнозом «ГРВІ» до лікарень минулого тижня госпіталізували 190 мешканців Львівщини, 136 із них – діти.

Медики нагадують, що найкращий спосіб вберегтися від грипу – вакцинація. Цього епідсезону на Львівщину завезли дві вакцини: «Ваксигрип», виробництва Франції та «Джі Сі Флю» виробництва Кореї.

«Одне щеплення захищає упродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених та небезпечних штамів. Вакцинуватись бажано всім, але життєво важливо і першочергово треба щепитися особам із груп ризику: людям із хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, нирок, обміну речовин, особам віком більше 65 років, дітям, персоналу медичних закладів та вагітним», – наголошують лікарі.

Схожі новини